Książka "Mati w Meksyku"

W kwietniu 2014 roku rozpocząłem podróż po Meksyku. Przez miesiąc przebyłem ponad 4 tys. km. W trakcie podróży zwiedziłem dziesiątki cudownych miejsc, spotkałem fantastycznych ludzi i zjadłem wiele smakowitych dań.
Pierwszy raz w życiu wyleciałem poza kontynent europejski. Pierwszy raz tak daleko, w dodatku sam. Chociaż miałem drobne ułatwienie. Na lotnisku czekała na mnie moja meksykańska przyjaciółka. Zaopiekowała się mną na początku, a potem to już byłem tylko ja i mój plecak. Gdzie byłem, co robiłem, co mnie spotkało podczas mojej podróży? Wszystko to spisałem w książce "Mati w Meksyku", która już jest dostępna na terenie całej Polski :-)


Czy książka fajna? Czy da się ją czytać? Ludzie mówią, że książka jest napisana prostym językiem, dobrze i przyjemnie się ją czyta. Poniżej komentarze moich czytelników:

Bardzo dobra książka , napisana prostym przyjemnym językiem, jest w niej to czego w innych publikacjach się nie znajdzie. Normalne trudy i przyjemności osoby podróżującej otwartej na ludzi i świat. Warto przeczytać
Przeczytałem i jestem przyjemnie zaskoczony, rzadko spotyka się publikacje napisane o zwykłych sprawach zwykłych ludziach, bez upiększania i robienie z siebie bohatera, jak wielu autorów robi.Warto przeczytać, polecam.


Najważniejsze, jak zdobyć książkę? 

Wystarczy, że napiszesz na mój adres email: TROPEMatiego@gmail.com. Książka jest dostępna w cenie 35zł + koszt przesyłki (ceny orientacyjne: Paczka24 - 12,50zł, Paczka48 - 11zł, DPD - 14zł) lub odbiór osobisty we Wrocławiu. Do każdej książki dorzucam indywidualną dedykację, gratis!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz