Książka "Mati w Meksyku"

W kwietniu 2014 roku rozpocząłem podróż po Meksyku. Przez miesiąc przebyłem ponad 4 tys. km. W trakcie podróży zwiedziłem dziesiątki cudownych miejsc, spotkałem fantastycznych ludzi i zjadłem wiele smakowitych dań.
Pierwszy raz w życiu wyleciałem poza kontynent europejski. Pierwszy raz tak daleko, w dodatku sam. Chociaż miałem drobne ułatwienie. Na lotnisku czekała na mnie moja meksykańska przyjaciółka. Zaopiekowała się mną na początku, a potem to już byłem tylko ja i mój plecak. Gdzie byłem, co robiłem, co mnie spotkało podczas mojej podróży? Wszystko to spisałem w książce "Mati w Meksyku", która już jest dostępna na terenie całej Polski :-)


Czy książka fajna? Czy da się ją czytać? Ludzie mówią, że książka jest napisana prostym językiem, dobrze i przyjemnie się ją czyta. Poniżej komentarze moich czytelników:

Bardzo dobra książka , napisana prostym przyjemnym językiem, jest w niej to czego w innych publikacjach się nie znajdzie. Normalne trudy i przyjemności osoby podróżującej otwartej na ludzi i świat. Warto przeczytać
Przeczytałem i jestem przyjemnie zaskoczony, rzadko spotyka się publikacje napisane o zwykłych sprawach zwykłych ludziach, bez upiększania i robienie z siebie bohatera, jak wielu autorów robi.Warto przeczytać, polecam.


Najważniejsze, jak zdobyć książkę? 

Do każdej książki dorzucam indywidualną dedykację, gratis!

1. Napisz do mnie: TROPEMatiego@gmail.com.
2. W mailu proszę o informacje:
    • Ilość zamawianych książek
    • Dla kogo ma być dedykacja
    • Adres, gdzie wysłać książkę (możliwy odbiór osobisty na terenie Wrocławia)
    • Preferowany kurier
3. W odpowiedzi wyślę numer konta, na który należy przelać pieniądze za książkę.
    • W przypadku odbioru osobistego we Wrocławiu możliwa płatność gotówką.
4. Po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie niezwłocznie wysyłam książkę.
5. Książka jest dostępna w cenie 35zł + koszt przesyłki (Paczka24 - 12,50zł, Paczka48 - 11zł, DPD - 14zł)*

* W przypadku zamówienia większej ilości książek koszt przesyłki wynosi: Paczka24 - 16zł, Paczka48 - 14,50zł, DPD - 15zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz