poniedziałek, 17 października 2016

Mati w Meksyku - zaczynamy

      W końcu nadeszła ta chwila. Ruszam z blogiem i kanałem youtube. Będę tutaj opisywał różne ciekawe miejsca ze świata, a na youtube publikował filmiki. Ale to później. Najpierw muszę wystartować z tym blogiem. A jak już coś robić to na całego. Tak, więc na dzień dobry gorąco zachęcam do zapoznania się z moją książką. Już wkrótce, bo z końcem października pojawi się w księgarniach. Jednak już teraz możecie ją zdobyć w przedsprzedaży, a skoro to przedsprzedaż to mamy dla Was promocję :-). Blisko 25% upustu! Link do książki 
      Książka opowiada o niezwykłym miejscu jakim jest Meksyk. O ludziach, piramidach, krokodylach, małpach czy innych niesamowitościach jakie tam można spotkać. Nie będę tu pisał o wszystkim, żeby nie spoilerować, ale myślę, że warto. Zresztą zobaczcie sami i dajcie znać co myślicie. Wiecie, od Was zależy czy pojawi się książka o kolejnym, ciekawym i niesamowitym państwie czy nie. Na zachętę zapraszam do obejrzenia filmiku promocyjnego:

3 komentarze:

  1. Przeczytałem i jestem przyjemnie zaskoczony, rzadko spotyka się publikacje napisane o zwykłych sprawach zwykłych ludziach, bez upiększania i robienie z siebie bohatera, jak wielu autorów robi.Warto przeczytać, polecam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Taki właśnie miałem zamysł pisząc tą książkę. Chciałem pokazać podróż od strony zwykłego, przeciętnego człowieka. Twój komentarz dowodzi, że chyba mi się udało :-).

      Usuń