Mati w Meksyku - film + książka

W kwietniu 2014 roku rozpocząłem niepowtarzalną podróż po Meksyku. Przez miesiąc przebyłem ponad 4 tys. km. W trakcie podróży zwiedziłem dziesiątki cudownych miejsc, spotkałem fantastycznych ludzi i zjadłem wiele smakowitych dań.

Pierwszy raz w życiu wyleciałem poza kontynent europejski. Pierwszy raz tak daleko, w dodatku sam. Chociaż miałem drobne ułatwienie. Na lotnisku czekała na mnie moja meksykańska przyjaciółka. Zaopiekowała się mną na początku, a potem to już byłem tylko ja i mój plecak. Gdzie byłem, co robiłem, co mnie spotkało podczas mojej podróży? Wszystko to spisałem w książce "Mati w Meksyku", która już jest dostępna na terenie całej Polski :-). 


Nieodłącznym uzupełnieniem książki jest film o tym samym tytule. Można na własne oczy zobaczyć to o czym czyta się w książce. Zobaczcie na własne oczy jak wygląda Meksyk, jak wyglądają te słynne piramidy Majów, Tolteków, Azteków i innych pradawnych ludów. Jak wygląda niesamowita przyroda, i jak błękitna jest woda w Morzu Karaibskim. Podczas 25 minutowego zwiedzania Meksyku w tle przygrywa rodowita meksykańska kapela rockowa Rubik1138. Jak to się stało, że ich muzyka pojawiła się w moim filmie? Sprawdźcie w książce :-)


2 komentarze:

  1. Bardzo dobra książka , napisana prostym przyjemnym językiem, jest w niej to czego w innych publikacjach się nie znajdzie. Normalne trudy i przyjemności osoby podróżującej otwartej na ludzi i świat. Warto przeczytać

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za komentarz. Cieszę się, że książka się podobała, że przyjemnie się ją czyta.

      Usuń